Image Alt

Digital Marketing / SEO Specialist

  /  Digital Marketing / SEO Specialist

  • 5 000 – 7 000 zł + VAT jako B2B
    3 000 – 5 000 zł brutto (UoP)
  • Złotego Smoka 16, 02-202 Warszawa
  • Praca w biurze lub hybrydowo

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Interaktywną z Warszawy świadczącą usługi dla klientów z całego świata.
Szukamy osób na stanowisko Digital Marketing / SEO Specialist
Stawiamy na działanie – naszym celem zawsze jest generowanie przychodu dla naszych klientów.

Zakres obowiązków:

* Planowanie, realizacja oraz optymalizacja działań SEO
* Obsługa Google ADS
* Podstawowa analityka w GA:UA i GA4
* Obsługa mediów społecznościowych (publikacja, planowanie, moderacja)
* Copywriting (posty, artykuły, teksty www itp )
* Podstawowa obsługa systemów zarządzania treścią (WordPress)
* Udział w tworzeniu kampanii reklamowych
* Udział w tworzeniu strategii marketingowych i SEO

Wymagania:

* Znajomości powyższych zagadnień.
* Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenia
* Pierwszy miesiąc praca na miejscu w biurze w Warszawie (obok Blue City) z możliwością przejścia w tryb hybrydowy
* Wiedza i doświadczenie w zakresie najnowszych trendów i narzędzi digital, SEO
* Dobra znajomość narzędzi, w szczególności: Google ADS, SMM
* Umiejętność korzystania z narzędzi do analiz danych Google Analytics
* Kreatywność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie
* Wielozadaniowość, zorientowanie na cel, doskonałe umiejętności komunikacji, umiejętność pracy w zespole

Jeżeli nie spełniasz wymagań nie pisz! – zaoszczędź nas wspólny czas!

Oferujemy:

* Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego
* Umowę o pracę lub B2B
* Udział w różnorodnych projektach
* Pracę w ambitnej i prężnie rozwijającej się agencji interaktywnej
* Możliwość rozwoju i poznania dokładnie narzędzi marketingowych / SEO

Jesteś zainteresowany tą pozycją?

Wyślij swoje CV na biuro@pageart.pl lub wypełnij poniższy formularz.
Skontaktujemy się z tobą w ciągu dnia.

Skorzystaj z formularzu kontaktowego. Skontaktujemy się z tobą w ciągu dnia.

Złotego smoka 16, 02-202 Warszawa

    Dołącz swoje CV