Image Alt

Prestashop Deweloper

  /  Prestashop Deweloper

  • 5 000 – 12 000 zł + VAT jako B2B
    3 000 – 8 000 zł brutto (UoP)
  • Złotego smoka 16, 02-202 Warszawa
  • Praca w biurze lub zdalnie

Szukamy talentu do zespołu!
Uwielbiasz to, co robisz, ale jednocześnie cenisz sobie równowagę między pracą a życiem prywatnym? Masz dość korpo, licznych procedur i pracy po godzinach? U nas znajdziesz to, czego szukasz!

A teraz konkrety! Jeśli:
👉jesteś osobą stawiającą na rozwój i naukę,
👉chcesz pracować w kameralnej atmosferze,
👉interesuje Cię elastyczny czas pracy bądź czasami masz ochotę popracować z domu,
to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

✅Praca nad rozwojem istniejących i tworzeniem nowych aplikacji w oparciu o WordPress i PrestaShop
✅Wykorzystywanie gotowych elementów ze świata WP i PS
✅Cięcie projektów graficznych
✅Obsługa błędów i zgłoszeń produkcyjnych

Wymagania:

✅Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript
✅Doświadczenie przy tworzeniu aplikacji na WordPress lub PrestaShop
✅Umiejętność tworzenia aplikacji zgodnie z Responsive Web Design (RWD)
✅Chęć ciągłego rozwoju

Oferujemy:

✅Udział w różnorodnych projektach
✅Pracę w małej i ambitnej agencji interaktywnej
✅Możliwość rozwoju i poznania budowy złożonych aplikacji w innych technologiach
✅Elastyczne godziny pracy
✅Możliwość pracy na niepełny etat
Lokalizacja: ul. Złotego Smoka 16, przy Blue City

Jesteś zainteresowany tą pozycją?

Wyślij swoje CV na biuro@pageart.pl.
Skontaktujemy się z tobą w ciągu dnia.

Stawka do ustalenia w zależności od umiejętności i technologi (Presta, WordPress). Znamy stawki za dobrych deweloperów tak więc chętnie porozmawiamy o Twoim wynagrodzeniu.

Skorzystaj z formularzu kontaktowego. Skontaktujemy się z tobą w ciągu dnia.

Złotego smoka 16, 02-202 Warszawa

    Dołącz swoje CV