Image Alt

Specjalista ds. Marketingu

  /  Specjalista ds. Marketingu

  • 4 000 – 7 000 zł + VAT jako B2B
    3 000 – 5 000 zł brutto (UoP)
  • Złotego Smoka 16, 02-202 Warszawa
  • Praca w biurze lub zdalnie

Chcesz pracować w Agencji Interaktywnej i rozwijać swoje umiejętności?
Lubisz elastyczny czas pracy, bądź czasem masz ochotę popracować z domu?
Jeśli jesteś osobą stawiającą na rozwój i naukę, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Interaktywną z Warszawy świadczącą usługi dla Klientów z całego świata.
Szukamy osób na stanowisko Specjalista ds. Marketingu!

Zakres obowiązków:

Współtworzenie strategii działań digitalowych, optymalizowanie procesów i rozwój narzędzi
Opracowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie skutecznych działań marketingowych nastawionych na generowanie leadów sprzedażowych w kanałach online
Planowanie, realizacja oraz optymalizacja kampanii Google Ads, LinkedIn Ads, SMM
Planowanie, realizacja oraz optymalizacja działań SEO
Tworzenie tekstów marketingowych
Analiza realizacji wdrożonej strategii oraz ocena i raportowanie efektywności kampanii
Tworzenie i sprawowanie kontroli nad budżetem prowadzonych projektów
Tworzenie kampanii reklamowych wg wyznaczonych założeń
Publikowanie oraz bieżąca obsługa kanałów social media firmy – przygotowywanie harmonogramu publikacji wraz z treściami, monitorowanie statystyk
Dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów
Analiza trendów na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych
Monitorowanie i analiza danych rynkowych, zachowań klientów oraz działań konkurencji w środowisku digital marketingu
Współpraca z innymi działami firmy w celu przygotowania materiałów marketingowych

Wymagania:

Minimum rok doświadczenia
Wiedza i doświadczenie w zakresie najnowszych trendów i narzędzi digital, SEO
Dobra znajomość narzędzi, w szczególności: Google Ads, LinkedIn Ads, SMM
Umiejętność korzystania z narzędzi do analiz danych oraz ich wizualizacji
Kreatywność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie
Wielozadaniowość, zorientowanie na cel, doskonałe umiejętności komunikacji, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego
Umowę o pracę lub B2B
Udział w różnorodnych projektach
Pracę w ambitnej i prężnie rozwijającej się agencji interaktywnej
Elastyczne godziny pracy
Możliwość rozwoju i poznania dokładnie narzędzi marketingowych.

Jesteś zainteresowany tą pozycją?

Wyślij swoje CV na biuro@pageart.pl.
Skontaktujemy się z tobą w ciągu dnia.

Skorzystaj z formularzu kontaktowego. Skontaktujemy się z tobą w ciągu dnia.

Złotego smoka 16, 02-202 Warszawa

    Dołącz swoje CV