Image Alt

Grafik UI/UX

  /  Grafik UI/UX
  • 6 000 – 9 000 zł + VAT jako B2B
    5 000 – 6 500 zł brutto (UoP)
  • Złotego Smoka 16, 02-202 Warszawa
  • Praca w biurze lub hybrydowo

Chcesz pracować w Agencji Interaktywnej i rozwijać swoje umiejętności?
Lubisz elastyczny czas pracy, bądź czasem masz ochotę popracować z domu?
Jeśli jesteś osobą stawiającą na ciągły rozwój, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Interaktywną z Warszawy świadczącą usługi dla Klientów z całego świata.
Budujemy od prostych stron po bardzo złożone sklepy internetowe oraz aplikacje i portale.
Jeżeli jesteś kreatywny, cenisz dokładność i minimalizm w projektach oraz projektujesz w podobnym stylu do naszego, ta oferta jest dla Ciebie!

Technologie, których używamy:
Figma, Photoshop, Illustrator

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie projektów UX, graficznych stron internetowych, sklepów oraz aplikacji.
  • Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej online
  • Tworzenie firmowych materiałów graficznych do kampanii reklamowych, na strony internetowe, do kanałów social media
  • Dbanie o szczegóły i wysoki poziom estetyczny realizowanych projektów
  • Dbanie o spójność wizerunkową marki
Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie agencyjne lub freelancerskie
  • Biegłej obsługi programów graficznych Adobe CC, Figma
  • Obeznania w aktualnych trendach projektowania
  • Znajomość zasad UX
  • Wielozadaniowość i praca samodzielna, jak i w teamie kreatywnym
  • Super portfolio
Oferujemy:
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Stabilne zatrudnienie w firmie
  • Samodzielność w działaniu i przestrzeń dla własnych koncepcji
  • Inspirującą atmosferę w zgranym, klimatycznym i otwartym zespole,
  • Pracę hybrydową (do 20% czasu zdalnie wg harmonogramu pracy zdalnej agencji)
Jesteś zainteresowany tą pozycją?

Wyślij swoje CV na biuro@pageart.pl.
KONIECZNIE ZAŁĄCZ SWOJE REALIZACJE ORAZ LINKI DO BEHANCE, DRIBBBLE ITP

Stawka do ustalenia w zależności od umiejętności, chętnie porozmawiamy o Twoim wynagrodzeniu.

Skorzystaj z formularzu kontaktowego. Skontaktujemy się z tobą w ciągu dnia.

Złotego smoka 16, 02-202 Warszawa

    Dołącz swoje CV